Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pediatra w Białymstoku - CM Ryska

14803
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Czy Polska ma dostęp do morza?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: CM Ryska
Telefon: 857333222
Strona www: https://www.cmryska.pl/pediatra/
   
dodano: 2018.02.23
ważne do: 2018.03.25
wyświetleń: 78

Szczegóły oferty:

Centrum Medyczne Ryska w Białymstoku oferuje profesjonalną pomoc medyczną z obrębu mnogich dziedzin medycyny. Stawiając na prowadzone przez nas centrum medyczne, masz gwarancję, iż o Twój stan zdrowia zatroszczą się eksperci z długoletnią praktyką oraz profesjonalną wiedzą medyczną. Prowadzona przez nas profesjonalna placówka i doświadczony personel pielęgniarski i medyczny zagwarantuje Ci szybszy powrót do formy w komfortowym otoczeniu.
Centrum medyczne to komfortowa przychodnia świadcząca wszechstronną opiekę doktora rodzinnego w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia a także dostęp do specjalistów wielu dyscyplin medycznych.
Gwarantujemy opiekę Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci,dorosłych oraz opiekę położnej środowiskowo-rodzinnej. Dodatkowo proponujemy bezpłatne ćwiczenia w Szkole dla ciężarnych a także bezpieczny pomiar bilirubiny u nowo narodzonych dzieci. Naszą dominującą domeną są także badania ultrasonograficzne maluchów i dorosłych, które wykonujemy w naszej przychodni. Wykonujemy bogaty zakres badań usg począwszy od ślinianek , po ultrasonografię przezciemiączkowe skończywszy na usg w kierunku refluksu i wielu innych. Zdecyduj się na nasze medyczne centrum - niewątpliwie sprostamy Twoim oczekiwaniom. Zapewnimy również wsparcie w innych dziedzinach pomocy lekarskiej i przystępne terminy otwarcia. Jeżeli pragniesz efektywnej wizyty skontaktuj się z nami!

Reklama
Zareklamuj się
Reklama
Zareklamuj się