Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Aloes – Zdrowie i Biznes dla Ciebie

14552
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Czy Polska ma dostęp do morza?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Osoba: Sebastian Bartosiewicz
Miasto: Warszawa
E-mail: kontakt.openeye@gmail.com
Telefon: 575646152
Strona www: www.naturalniealoes.pl
   
dodano: 2018.02.02
ważne do: 2018.03.04
wyświetleń: 92

Szczegóły oferty:

Forever Living to marka w 160 krajach na świecie rozwijająca się od 40 lat. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości na rynku, o czym możesz najlepiej się przekonać, stosując je "na własnej skórze". Tajemnicą firmy jest proces stabilizacji aloesu który umożliwia zachowanie praktycznie wszystkich wartości odżywczych co w świeżym liściu.

Miąższ aloesu (odmiany Barbadensis Miller) zawiera potężną ilość właściwości zdrowotnych. Posiadamy produkty codziennej pielęgnacji, olejki eteryczne, produkty pszczele, kosmetyki, produkty fitness, suplementy diety w postaci ekstraktów roślin, warzyw i owoców, które działają synergicznie, wspomagają pracę stawów, kości, krążenia, odporności oraz pozwalają chronić organizm przed chorobami cywilizacyjnymi. Wszystkie produkty są w 100% naturalne co dla organizmu jest niesamowicie ważne. Posiadamy certyfikaty jakości a działanie aloesu zostało potwierdzone przez medycynę konwencjonalną.

Forma biznesu to MLM, założenie konta nic nie kosztuje a wraz z rejestracją otrzymujesz 15% rabatu na wszystkie produkty dożywotnio, nie ma żadnych większych zobowiązań ani wymagań aby być częścią firmy, natomiast jeżeli chcesz budować biznes wystarczy osiągnąć status Asystenta Supervisora – poziom ten raz osiągnięty nie może ulec degradacji. Biznes można dopasować do każdego trybu pracy - dorobić do wypłaty , rozwinąć własne przedsiębiorstwo lub skorzystać z Forever jako formy biznesu w biznesie co zwiększy dochody w Twojej firmie.

Pracownicy bardzo doceniają Forever Living za wysoką etykę pracy oraz profesjonalizm z jakim podchodzi do produkcji. Posiadamy Fundację Forever Giving która wspiera potrzebujących. Plan Marketingowy został uznany przez wielu MLM'owców za najlepszy, pomimo zmian na rynku nie zmienił się on od początku powstania firmy czyli od 40 lat! Warto wspomnieć, że mamy darmowe szkolenia biznesowe, które umożliwiają szybki rozwój. Zapraszamy do kontaktu a przekażemy Ci niezbędną wiedzę dotyczącą firmy, udzielimy informacji jak dołączyć do naszego zespołu w którym szkolimy ludzi osobiście. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny biznesplan żebyś w szybkim czasie mogła/mógł zacząć zarabiać.

Strona www
http://www.naturalniealoes.pl

Video:
Idea Forever Living Products
https://vimeo.com/184487708

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego

tel. 575 646 152
mail. kontakt.openeye@gmail.com
Reklama
Zareklamuj się
Reklama
Zareklamuj się